درباره ما

تاریخچه تولیدی بازرگانی برزگر

تولیدی بازرگانی برزگر بابیش از دو دهه سابقه در زمینه ارایه ماشین آلات کشاورزی اعم از تولید و فروش ،بازرگانی و خدمات پس از فروش ، سرویس ادوات و ماشین آلات کشاورزی در استان قزوین فعالیت خود را آغاز نموده و همواره براین بوده تا با تکیه بر تجربه و دانش مجموعه خود نیاز کشاورزان را در حد توان برآورده نماید و تاکنون سهم عمده ای را در توسعه مکانیزاسیون استان ایفا نموده این مجموعه علاوه بر تولید با واردات مواد اولیه خطوط تولید خود و در کنارآن ادوات زراعی و باغبانی نهایت تلاش خود را در تامین ادوات مورد نیاز کشاورزان داشته است .

تولیدی بازرگانی برزگر توانسته با تولیدات خود محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات مشابه داخلی و خارجی عرضه نماید و تلاش خود را منطوف به ایجاد بهترین ها درجامعه کشاورزان نموده تا بدین صورت دین خود را درمقابل زحمات کشاورزان ادعا نماید و کیفیت در دستگاه های تولیدی این مجموعه یک شعار نبوده و بلکه یک تعهد است . و همواره شعار و هدف راهبردی خود را بر مبنای (توسعه کشاورزی مدرن ) بنا نهاده است .

تولیدات این مجموعه طیف وسیعی از (سمپاش های توربولاینر زراعی ، اتومایزر باغی ، و انواع سمپاش های بوم دار به طول های 8 الی 28 متر و سمپاش های لانس دار در سایز مخازن 100تا 3000 لیتر و انواع رتیواتور های ثابت و کشویی (هیدرولیک و مکانیکی ) و سنسوردار در عرض های مختلف) را شامل می شود.